Aby wziąć udział w losowaniu tabletu:





W ciągu 14 dni od zakończenia promocji, Twoje zamówienie weźmie udział w losowaniu. O ewentualnej wygranej, drogi Kliencie, zostaniesz powiadomiony e-mailem*
Złóż i opłać zamówienie
Dlaczego warto u nas kupować?
doświadczenie
już 3 lata, ponad 100 tys.
opłaconych zamówień!
doskonała
obsługa klienta
chat online i szybka obsługa
gwarancja satysfakcji
i gwarancja
najniższej ceny
Zobacz opinie
naszych Klientów:
 • Nexto.pl to dokładnie to czego szukałam. Idealna i szybka pomoc dla dziecka z dysleksją i problemami z czytaniem. Audiobooki są w przystępnych cenach, a przesyłka na maila następuje po kilku minutach od przelewu. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i szczerze polecam innym zainteresowanym.

  Kinga Kubik
  Klientka

 • Nexto.pl - jeden z moich najulubieńszych sklepów internetowych. Przede wszystkim komfort i szybkość. Kupuję książki często pod wpływem emocji i bardzo mi zależy aby mieć ją już zaraz w moim komputerze. I w Nexto.pl to się zawsze sprawdza. Poza tym są i audiobooki i ebooki i e-prasa. Czyli wszystko w jednym miejscu. Jeszcze marzy mi się aby wraz z wydaniem papierowym jakiejś książki pojawiały się jednocześnie e-wersje (audio- i e-book).

  Barbara Pijanowska
  Klientka

 • Kupuję książki dość często i zależy mi aby mieć ją prawie natychmiast na komputerze. I w Nexto.pl to się zawsze sprawdza. Poza tym są i audiobooki i ebooki i e-prasa. w razie gdy coś się stanie z ściągniętymi plikami masz zawsze dostęp do zakupionych publikacji. Czekam na poszerzenie listy dostępnych audiobooków i niższe ceny.

  Roman Laks
  Klient

 • Jeden z lepszych sklepów z audiobookami. Wielką zaletą jest możliwość przesłuchania fragmentu audiobooka przed zakupem (lektorzy i aranżacje są rożnej jakości - nie należy sugerować się tylko ceną. Zdarzyło mi się ze 2 razy, że nie mogłem ściągnąć kompletnego audiobook'a - zgłosiłem do działu pomocy i na rozwiązanie nie musiałem długo czekać.

  Wojtek Korycki
  Klient

 • Sklep zasługuje na uwagę ze względu na szeroką ofertę, ceny oraz możliwość szybkiego pobrania książki od razu po dokonaniu płatności. Warto wspomnieć o ciekawym programie lojalnościowym i częstych promocjach.

  Grzegorz Gwizdała
  Klient

* Regulamin akcji możesz przeczytać tutaj